Titles you rated
Angel EyesRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 1.5
Lovers in PragueRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0