Movies
Ratings
153
The ThievesRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0