Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
88 MinutesRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0
American ReunionRated ★ 2.5