Titles you rated
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0