Series
Ratings
32
BridgertonRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5