Movies
Ratings
303
The ShallowsRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Nine LivesRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
My Life as a DogRated ★ 4.5