Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
StutzRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0