Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0