Movies
Ratings
94
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5