Movies
Ratings
1217
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0