Titles you rated
Secret LevelRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0