Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0