Movies
Ratings
583
LambRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0- Noise of summerRated ★ 0.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0