Movies
Ratings
626
Carlito's WayRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Bewitching AttractionRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 2.0
The WarriorRated ★ 2.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.0- AliveRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0