Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.5
The DigRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CodaRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
AtlanticsRated ★ 4.0