Titles you rated
LostRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Children of NobodyRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0