Movies
Ratings
318
ChefRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
PushRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.0