Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.0