Series
Ratings
112
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The MadnessRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Queen of VillainsRated ★ 3.5
EricRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.0