Movies
Ratings
416
The TransporterRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5