Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 1.5
OnceRated ★ 3.5