Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The DealRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0