Titles you rated
21Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0