Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
The King's FaceRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0