Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5