Series
Ratings
194
Prince HoursRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.5
Love & SecretRated ★ 3.5
Lady StormRated ★ 4.0
Everybody Say KimchiRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 3.5
GloriaRated ★ 4.0
I Believe in LoveRated ★ 4.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
My Dear CatRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 5.0