Movies
Ratings
127
Chicken LittleRated ★ 2.5
JobsRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
RobotsRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 1.0
Shark TaleRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 2.5