Series
Ratings
41
ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
InsiderRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5