Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 0.5
ThorRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0