Movies
Ratings
156
National TreasureRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0