Movies
Ratings
65
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0