Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
MouseRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5