Titles you rated
FrequencyRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5