Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- NamelessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5