Series
Ratings
20
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Death Note: New GenerationRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0