Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 0.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 1.5- SinglesRated ★ 1.0
FlubberRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5