Titles you rated
OfficeRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
MoonRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
Redd Inc.Rated ★ 1.5
ExamRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0