Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5