Movies
Ratings
653
FrankensteinRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5