Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
TripleRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Aftermath Season 1Rated ★ 2.5