Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.0
- FamilyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0