Movies
Ratings
982
Billy ElliotRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
West Side StoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5