Movies
Ratings
206
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5