Movies
Ratings
501
What Women WantRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.0
DittoRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 0.5
Innocent StepsRated ★ 0.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 1.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0