Movies
Ratings
1105
Don't Look UpRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 2.5
AlonersRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5