Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
YouRated ★ 2.5
InsatiableRated ★ 2.0
The PoliticianRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 2.5
HouseRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0