Movies
Ratings
506
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0