Series
Ratings
84
Duty After SchoolRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5