Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5