Movies
Ratings
20
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SickoRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Ooops! Noah is Gone...Rated ★ 3.5
GigiRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5